Słowem wstępu…

 

Po pierwsze nie nastawiamy się za przeproszeniem na dojenie kasy poprzez udostępnianie materiałów, które tak naprawdę niczego nie wnoszą, a wręcz przeszkadzają w skutecznym budowaniu swojej pozycji jako trader. W sieci znajdziecie wiele osób próbujących dorobić się na naiwności ludzi zamiast skupić się na skutecznym tradingu. Lista kanałów o kryptowalutach na YouTube jest coraz większa i z biegiem czasu prawdopodobnie będzie rosła.
Wspominam o tym dlatego, że liczba osób, które zostały naciągnięte na kryptowalutowe „boom” w 2017 roku poprzez materiały z YouTube itp. jest bardzo duża.

Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku gdyby tylko twórcy materiałów zachęcających do inwestycji potrafili również ostrzec „świeżaków” o ryzyku dużego załamania na rynku. Niestety zamiast tego proces łowienia naiwniaków trwał w najlepsze przez długi okres rynku niedźwiedzia. Chodziło oczywiście o generowanie zysku poprzez programy afiliacyjne, które w gruncie rzeczy osobiście uważam za raka krypto-giełd.

Faza lekarstwem na całe zło…

Naszym celem jest utworzenie społeczności, która będzie realnym wsparciem dla osób nowych w temacie kryptowalut, a także będzie stanowiła wsparcie dla osób bardziej obytych z rynkiem… Mamy nadzieję, że przyciągniemy sporą rzeszę zainteresowanych, a forum będzie kipić od nowych postów 😉